Člověče, napij se.

Ukážu Vám, jak je nastavení celodenního pitného režimu snadnější, než jste si mysleli.

I já jsem si myslela, že to nedokážu, ale představa zbavit se únavy, bolesti hlavy, podrážděnosti, nadýmání a přebytečných kil bez námahy, mě donutila najít řešení. Teď se s vámi chci podělit o to, jak jsem to udělala. Když jsem se to naučila já, naučíte se to i vy

Únava už po obědě, nálada pod psa, v odpoledních hodinách nulová energie a nepřekonatelná večerní chuť na sladké? S tím jsem se už rozloučila. Jak je to možné?

Kdysi jsem byla s pitným režimem taky na štíru. Ráno jsem jezdila do práce na poslední chvíli a bez snídaně.  V práci jsme si uvařili kávu, při obědě s kolegy nebo klienty jsme pili opět kávu a první „pití“ (Čtěte-coca cola, fanta a další sladké vody.). Až večer jsem si vzpomněla na to, že jsem přes den nepila a měla potřebu se co nejvíc napít najednou, abych to „jakoby“ dohnala.

Ouuu, prrrr. Takhle to funguje jenom chvíli a když začnete najednou přibírat, stárnout rychleji a k tomu ztrácet elán do života, řeknete si STOP.

Objevila jsem řešení, které mě za krátkou dobu naučilo hravou formou novému zvyku, a chci vás taky naučit,    jak na to.

Autorka výzvy VODU, pijeme vodu

O zdravější způsob života se zajímám více jak 20 let a vícekrát jsem si prošla obdobím hledání nových zkušeností v oblasti sportu, zdraví a výživového poradenství. Řešení, která jsem našla a aplikovala na sebe a svoje klienty, vedla k úspěchům každého jednotlivce.

Stála jsem bok po boku u každého z nich a přemýšlela, jak taková řešení dostat mezi více lidí. Den co den přemýšlím nad tím, co dělí unavené lidi od těch s energií, kterou mají na rozdávání. Den co den sleduju nářky lidí, radím, dávám informace a vidím stále se opakující zdravotní problémy.

Výhody výzvy

Vytvoření návyku

Kdyby bylo vytvoření návyku tak jednoduché, že si jen řeknete a začnete pít, nejspíše byste ho už měli. Proč tomu tak tedy není? Společně překonáme největší překážky a díky jednoduchému návodu si vytvoříte návyk pravidelného pitného režimu, který Vám dlouhodobě ušetří peníze.

Řešení na míru

Zjistíte, jak nezapomínat na svůj pitný režim, ale jak si umět vše správně nastavit, PŘEMÝŠLET STRATEGICKY, rozhodnout se, zda je vaše volba dobrá a pro vaše tělo správná, jak minimalizovat zapomínání a úspěšně odstartovat novou etapu svého zdravějšího způsobu života.

Začátek hubnutí

Naučím vás způsoby, po kterých se vaše přebytečná kila začnou ztrácet. Naučíte se jak všechno, co děláte, využívat pro to, abyste objevili ztracenou energii a nemuseli kvůli tomu vyvíjet velké úsilí. Naučím vás postupy, které sama používám bez dalších nákladů. Vše, co potřebujete, už máte.

Bonusy

Bonus 1

Jak nejlépe začít den? Nastartujte svoje tělo na energii, úsměv a pohodu. Jak? Přesně TO vám prozradím v Bonusu číslo 1, díky kterému se vám bude chtít vstávat z postele.

Bonus 2

Nadýmáte se snad i po vodě? Raději nic nejíte, hlavně abyste nebyli nafouknutí? V druhém bonusu vám prozradím kouzlo večerního rituálu s pomerančovou příchutí.

Bonus 3

Jak podpořit imunitní systém, dopřát si dávku vitamínů a zároveň obohatit pitný režim? Bonu číslo 3 vám ho prozradí. Těšíte se? Máte na co!

Reference

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Designer
Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Designer
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Integer malesuada. Aliquam in lorem sit amet leo accumsan lacinia. Sed convallis magna eu sem. Integer in sapien. Curabitur sagittis hendrerit ante. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec iaculis gravida nulla. Sed elit dui, pellentesque a, faucibus vel, interdum nec, diam. Nulla turpis magna, cursus sit amet, suscipit a, interdum id, felis. Etiam egestas wisi a erat. Maecenas fermentum, sem in pharetra pellentesque, velit turpis volutpat ante, in pharetra metus odio a lectus. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Duis sapien nunc, commodo et, interdum suscipit, sollicitudin et, dolor. Fusce tellus.
John Doe
Designer
Představte si ten úžasný pocit, kdy máte konečně energii na všechno, co jste si jen vymysleli. Jste tvůrcem a žije se vám skvěle ve vašem těle!
Životní elán, shozená kila, mladší vzhled pleti a více úsměvů na tváři jsou konečně zpět a vy jste na sebe opravdu hrdí.
K tomu jste se vyhnuli dalším zdravotním problémům. Jste svými pány a o průběhu svého zdraví si rozhodujete sami. A co víc! Znáte strategii, jak pitný režim díky jednoduchému návodu zapojit do své každodennosti a mít z toho zdravotní bonusy pouze a jenom pro sebe!

Změnit svůj pitný režim nebylo nikdy jednodušší!

Cena této výzvy je 210,-Kč.  Původně jsem informace v ní uvedené nechtěla šířit dál, ale věřím, že úspěch našich cílů spočívá v pevných základech a tím tato výzva je. A proto vám předávám své know-how za dostupný poplatek, abych tímto přidala pevné základy do vašeho nového způsobu života. Výzva je sedmidenní a to znamená 30,-Kč za den. Za to si dnes nekoupíte ani kávu. 

Ušla jsem kus cesty a stálo mě to spoustu testování, hledání, vzdělávání, tvoření, energie a teď už mám řešení, které úžasně funguje. Vy už nemusíte věnovat čas hledání způsobu, protože já jsem ho pro vás připravila. Připravila jsem vám ho na zlatý podnos a nyní ho už budu pouze servírovat přímo na váš talíř.

K dispozici vám budou i tři bonusy, které hravě zapojíte mezi oblíbené zpestření pitného režimu. Celý proces si pak můžete zaznamenávat v dalším bonusu ve formě pracovního listu. A jako další bonus vám bude k dispozici bezpečné a podporující prostředí FB skupiny, kde se setkáte s těmi, kteří výzvou prošli před vámi.

 

Cenu jsem nyní stanovila dostatečně nízkou proto, aby pro vás nebylo překážkou vstoupit a vydat se na cestu k pozitivní změně vašeho životního stylu.

Zároveň jsem stanovila takovou, abyste měli ZÁVAZEK a investované peníze vás motivovaly JÍT DO AKCE.

Jinak se nic nezmění.

 

Možná si říkáte