Dobroty života

Bourej Tuky Systematicky

Jste připraveni proměnit své tělo?

Objev program Bourej Tuky Systematicky

Program Body Transformation System Program = Bourej Tuky Systematicky = BTS je 1-3měsíční program, který ti pomůže dosáhnout tvých cílů pro transformaci těla prostřednictvím zdravějších stravovacích návyků, větší fyzické aktivity a další pomoci od systému BTS.

Když si koupíš svůj první balíček BTS, získáš BTS Box, který obsahuje průvodce BTS, Modere Spoon (lžička) a přístup k nutričnímu plánu, receptům, fitness rutinám a sledovacím nástrojům, to vše navrženo tak, aby ti pomohly zůstat na správné cestě a podpoří tě při dosahování tvých cílů.

A když si zakoupíš svůj startovací balíček BTS jako objednávku VIP předplatného, odemkneš věrnostní program tvých VIP odměn!

PROČ tento program používám já? Protože mi pomáhá snižovat hladinu cholesterolu v krvi.

Ještě nekončíme! Můžeš se také připojit do soukromé facebookové skupiny zde, která je plná užitečných inspirací a povzbuzení k tomu JAK krotit nejen cholesterol.

Jak funguje systém transformace těla

Pokud jde o přeměnu tvého těla, není to o čísle na váze. To, co se opravdu počítá, je složení těla – to je poměr tuku a svalů ve tvém těle – a samozřejmě to, jak se cítíš.

Pouze Body Transformation System kombinuje inovativní technologie a vědecky navržené produkty, které jsou navrženy tak, aby podporovaly transformaci tvého těla:

 • Podpora výdeje energie
 • Podpora kontroly hmotnosti
 • Metabolizující tuk (snižuje cholesterol)
 • Pomáhá játrům čistit tělo (správně fungující játra = dobrý cholesterol)

Activate

Program začíná 3denní očistou určenou k nastartování vašeho trávicího systému s kořenem zázvoru, který přispívá k normální funkci trávení. Za mě je to mňam bomba přípravek na přírodní bázi  a opravdu aktivátor. Taková čistička střev. 

Ignite

Silná, vědecky podložená receptura, vytvořená ze semen guarany, která přispívá k metabolismu tuků a kontrole hmotnosti, v kombinaci s Camellia sinensis, která podporuje klidový metabolismus a výdej energie. Přesně tak program pokračuje pro nás, kteří krotíme cholesterol. Dostupná je i varianta pro ty, kteří špatně odbourávají sacharidy a to pomocí White kindley.

Trim

Trim a Ignite jsou základním kamenem celého programu. Trim je robustní kombinace multipatentované technologie Liquid BioCell ™ , která do těla zavádí vysoce vstřebatelnou formu kolagenu typu II pro podporu hydratace, pevnosti a pružnosti pokožky, a CLA (konjugovaná kyselina linolová), která přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. (čokoláda, vanilka, limetka, mango)

NEJOBLÍBENĚJŠÍ BALÍČEK

 BTS ČOKOLÁDA 

SLEVA 10% nejen na tento balíček. V nabídce jsou i ostatní příchutě jako je např. Mango, vanilka nebo kokos s limetkou.

Akce -10% + doprava ZDARMA běží 

od 28.1.2024 od 00:01 hod. do 31.1. 2024 do 23:59 hod.

NAVÍC k objednávkám nad 125€ doprava ZDARMA

Stručně řečeno, chystáš se zažít nový způsob, jak dosáhnout cílů, které jsi si stanovil/a. 

A je to tak jednoduché, pokud dodržíš tyto tři zásady:

 • Užívej výše uvedené 3 PRODUKTY 
 • Proveď níže uvedené 3 ZMĚNY 
 • Vydrž minimálně 3 MĚSÍCE 

VŠE JE O VYTVOŘENÍ DLOUHODOBÝCH NÁZVYKŮ ŽIVOTNÍHO STYLU 😀

Co tedy musíš udělat?

Provést 3 změny životního stylu.

Každý den si vyber 3 životní návyky, kterých se budeš držet.

 • Vypij min 1,5 l vody
 • Vyhni se slazeným nápojům
 • Ujdi 7500 kroků denně
 • Vyhni se smaženým jídlům
 • Vyhni se rafinovaným sacharidům

Začleněním produktů Body Transformation System do tvojí rutiny a závazkem ke třem změnám životního stylu každý den, se rozhodneš převzít kontrolu nad svým tělem, abys mohl/a vypadat a cítit se co nejlépe!

Co je to komunita pro transformaci těla?

Existuje i mezinárodní skupina na Facebooku, která je věnována každému, kdo chce začít svou cestu proměny těla – nebo potřebuje malou pomoc navíc, když jí prochází.

Zde můžeš najít řadu tisknutelných nástrojů, pomocí kterých můžeš sledovat svůj pokrok. Nalezneš inspiraci v oblasti jídla a životního  stylu, podporu při rozvoji tvojí fyzické aktivity a nakonec, až bude mít svoje výsledky, můžeš sdílet svou cestu s podobně smýšlejícími lidmi. Přístup získává každý, kdo si tento program zakoupí.

Prohlédni si balíčky a nakup přímo u výrobce

Základní balíček obsahuje:

TRIM z divize Modere Collagen Sciences je robustní kombinací CLA (konjugovaná kyselina linolová) a multipatentované technologie Liquid BioCell™ (snižuje cholesterol)

Ignite je veganská receptura bez mléčných výrobků vytvořená ze směsi citrusových extraktů Sinetrol® a guarany, plus l-karnitin a kofein rostlinného původu.

Activate je formulován s řadou ingrediencí, včetně slupky psyllia poskytující vlákninu, ostropestřce mariánského pro podporu funkce jater, doplněný extraktem z kořene zázvoru pro podporu normální funkce střevního traktu.

Všimli jste si někdy, jak dva lidé stejné výšky a hmotnosti mohou mít dvě naprosto odlišné postavy? Složení těla je poměr tuku a svalů v těle a často se používá k určení celkové úrovně zdraví člověka. 

Modere Body Transformation System – Assist je navržen pro podporu zdravého stravovacího režimu s kolekcí vědecky navržených produktů, které podporují trávicí systém, napomáhají normálnímu metabolismu a zároveň podporují celkové zdraví a kondici.

Balíček obsahuje: TRIM, Activate, 

BÍLÁ Fazole: pomáhá tělu zpracovávat potraviny a pokrmy plné sacharidů.

VLÁKNINA: Modere Fiber vám pomůže na vaší cestě s 6,45 g vlákniny na denní porci.

Náš nejprodávanější Body Transformation System je navržen tak, aby podporoval zdravý stravovací režim s kolekcí vědecky navržených produktů, které podporují trávicí systém a napomáhají normálnímu metabolismu a zároveň podporují celkové zdraví a kondici. Nyní můžete dokončit perfektní balíček přidáním našeho jedinečného TreBiotic na podporu vašeho úsilí o přeměnu těla.

Balíček obsahuje: TRIM, Activate, Ignite +

AXIS™ TreBiotic – Exkluzivní matrice 3 v 1 s přátelskými bakteriemi, kterým se daří v gastrointestinálním traktu.(Trebiotika, Prebiotika a Postbiotika v jednom)

Osobní závazek změnit svůj život

Pokud jde o změnu životního stylu pro lepší tělo, závazek je vším. Musíš být ochotna dát si práci a držet se ho, ať se děje cokoliv.

Pokud hledáš zcela nový pohled na způsob tvého života, osvědčenou strategii, která ti pomůže vidět skutečné výsledky, a schopnost provádět změny sama, pak je pro tebe Systém transformace těla ideální.

Je to 3měsíční program, který ti pomůže převzít kontrolu nad svým tělem, změnit způsob jakým přemýšlíš o svém zdraví, a cítit se lépe než kdy předtím. Takže pokud jsi připravena přijmout osobní závazek změnit svůj život, systém transformace těla je perfektní způsob, jak začít.

Je čas vyzvat se k akci a začít svou transformaci!

Jak snadno a nejvýhodněji nakoupit poprvé v eshopu?

Odkaz s promo kódem vygeneruje slevu 10€.

PŘÍSNĚ TAJNÉ A DŮVĚRNÉ

Reference lidiček z mého spolupracujícího týmu jsou zobrazeny pouze pro účely nahlédnutí na této stránce.  Díky, že to respektujete.

S přáním krásně prožitých dní

                     Hany