Dobroty života

Bourej Tuky Systematicky

Jste připraveni proměnit své tělo nejen na léto včas?

Objevte kampaň Bourej Tuky Systematicky

Kampaň Body Transformation System Program = Bourej Tuky Systematicky = BTS je 1-3měsíční program, který ti pomůže dosáhnout tvých cílů pro transformaci těla prostřednictvím zdravějších stravovacích návyků, větší fyzické aktivity a další pomoci od systému BTS.

Když si koupíš svůj první balíček BTS, získáš BTS Box, který obsahuje průvodce BTS, Modere Spoon (lžička) a přístup k nutričnímu plánu, receptům, fitness rutinám a sledovacím nástrojům, to vše navrženo tak, aby ti pomohly zůstat na správné cestě a podpoří tě při dosahování tvých cílů.

A když si zakoupíš svůj startovací balíček BTS jako objednávku VIP předplatného, odemkneš věrnostní program tvých VIP odměn!

Ještě nekončíme! Získáš také přístup do vyhrazené facebookové skupiny zde plné užitečných nástrojů,  inspirace a povzbuzení od ostatních podobně smýšlejících lidí.

Jak funguje systém transformace těla

Pokud jde o přeměnu tvého těla, není to o čísle na váze. To, co se opravdu počítá, je složení těla – to je poměr tuku a svalů ve tvém těle – a samozřejmě to, jak se cítíš.

Pouze Body Transformation System kombinuje inovativní technologie a vědecky navržené produkty, které jsou navrženy tak, aby podporovaly transformaci tvého těla:

 • Podpora výdeje energie
 • Podpora kontroly hmotnosti
 • Metabolizující tuk (snižuje cholesterol)
 • Pomáhá játrům čistit tělo

Activate

Program začíná 3denní očistou určenou k nastartování vašeho trávicího systému s kořenem zázvoru, který přispívá k normální funkci trávení. Za mě je to mňam bomba přípravek na přírodní bázi  a opravdu aktivátor. Taková čistička střev. 

Ignite

Silná, vědecky podložená receptura, vytvořená ze semen guarany, která přispívá k metabolismu tuků a kontrole hmotnosti, v kombinaci s Camellia sinensis, která podporuje klidový metabolismus a výdej energie..

Trim

Robustní kombinace multipatentované technologie Liquid BioCell ™ , která do těla zavádí vysoce vstřebatelnou formu kolagenu typu II pro podporu hydratace, pevnosti a pružnosti pokožky, a CLA (konjugovaná kyselina linolová), která přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. (čokoláda, vanilka, limetka, mango)

NEJOBLÍBENĚJŠÍ BALÍČEK

 BTS ČOKOLÁDA 

SLEVA 10% nejen na tento balíček. V nabídce jsou i ostatní příchutě jako je např. Mango, vanilka nebo kokos s limetkou.

Akce běží od 25.8.2023 od 17:00 hod.

Do 31. 8 . 2023 do 23:59 hod.

Stručně řečeno, chystáš se zažít nový způsob, jak dosáhnout cílů, které jsi si stanovil/a. 

A je to tak jednoduché, pokud dodržíš tyto tři zásady:

 • Užívej výše uvedené 3 PRODUKTY 
 • Proveď níže uvedené 3 ZMĚNY 
 • Vydrž minimálně 3 MĚSÍCE 

VŠE JE O VYTVOŘENÍ DLOUHODOBÝCH NÁZVYKŮ ŽIVOTNÍHO STYLU 😀

Co tedy musíš udělat?

Provést 3 změny životního stylu.

Každý den si vyber 3 životní návyky, kterých se budeš držet.

 • Vypij min 1,5 l vody
 • Vyhni se slazeným nápojům
 • Ujdi 7500 kroků denně
 • Vyhni se smaženým jídlům
 • Vyhni se rafinovaným sacharidům

Začleněním produktů Body Transformation System do tvojí rutiny a závazkem ke třem změnám životního stylu každý den, se rozhodneš převzít kontrolu nad svým tělem, abys mohl/a vypadat a cítit se co nejlépe!

Co je to komunita pro transformaci těla?

Tato skupina na Facebooku je věnována každému, kdo chce začít svou cestu proměny těla – nebo potřebuje malou pomoc navíc, když jí prochází.

Zde můžeš najít řadu tisknutelných nástrojů, pomocí kterých můžeš sledovat svůj pokrok. Nalezneš inspiraci v oblasti jídla a životního  stylu, podporu při rozvoji tvojí fyzické aktivity a nakonec, až bude mít svoje výsledky, můžeš sdílet svou cestu s podobně smýšlejícími lidmi.

Prohlédni si balíčky

Original

Základní balíček obsahuje:

TRIM z divize Modere Collagen Sciences je robustní kombinací CLA (konjugovaná kyselina linolová) a multipatentované technologie Liquid BioCell™ (snižuje cholesterol)

Ignite je veganská receptura bez mléčných výrobků vytvořená ze směsi citrusových extraktů Sinetrol® a guarany, plus l-karnitin a kofein rostlinného původu.

Activate je formulován s řadou ingrediencí, včetně slupky psyllia poskytující vlákninu, ostropestřce mariánského pro podporu funkce jater, doplněný extraktem z kořene zázvoru pro podporu normální funkce střevního traktu.

 

Assist

Všimli jste si někdy, jak dva lidé stejné výšky a hmotnosti mohou mít dvě naprosto odlišné postavy? Složení těla je poměr tuku a svalů v těle a často se používá k určení celkové úrovně zdraví člověka. 

Modere Body Transformation System – Assist je navržen pro podporu zdravého stravovacího režimu s kolekcí vědecky navržených produktů, které podporují trávicí systém, napomáhají normálnímu metabolismu a zároveň podporují celkové zdraví a kondici.

Balíček obsahuje: TRIM, Activate, 

BÍLÁ Fazole: pomáhá tělu zpracovávat potraviny a pokrmy plné sacharidů.

VLÁKNINA: Modere Fiber vám pomůže na vaší cestě s 6,45 g vlákniny na denní porci.

Axis

Náš nejprodávanější Body Transformation System je navržen tak, aby podporoval zdravý stravovací režim s kolekcí vědecky navržených produktů, které podporují trávicí systém a napomáhají normálnímu metabolismu a zároveň podporují celkové zdraví a kondici. Nyní můžete dokončit perfektní balíček přidáním našeho jedinečného TreBiotic na podporu vašeho úsilí o přeměnu těla.

Balíček obsahuje: TRIM, Activate, Ignite +

AXIS™ TreBiotic – Exkluzivní matrice 3 v 1 s přátelskými bakteriemi, kterým se daří v gastrointestinálním traktu.(Trebiotika, Prebiotika a Postbiotika v jednom)

Osobní závazek změnit svůj život

Pokud jde o změnu životního stylu pro lepší tělo, závazek je vším. Musíš být ochotna dát si práci a držet se ho, ať se děje cokoliv.

Pokud hledáš zcela nový pohled na způsob tvého života, osvědčenou strategii, která ti pomůže vidět skutečné výsledky, a schopnost provádět změny sama, pak je pro tebe Systém transformace těla ideální.

Je to 3měsíční program, který ti pomůže převzít kontrolu nad svým tělem, změnit způsob jakým přemýšlíš o svém zdraví, a cítit se lépe než kdy předtím. Takže pokud jsi připravena přijmout osobní závazek změnit svůj život, systém transformace těla je perfektní způsob, jak začít.

Je čas vyzvat se k akci a začít svou transformaci!

Jak snadno a nejvýhodněji nakoupit poprvé v eshopu?

Odkaz s promo kódem vygeneruje slevu 10€.

Jak se zapojím do výzvy s Hany z Dobrot života?

Postup:

Objednej si kolekci Body Transformation System dle vlastního výběru (Original, Assist nebo Axis) přímo u výrobce zde.

Napiš si o vstup do facebookové skupiny, kde si užiješ tipy a podporu. Odkaz zde.

Těš se na svoje nové JÁ.

Potřebuješ pomoc s objednáním? Napiš mi tady


PŘÍSNĚ TAJNÉ A DŮVĚRNÉ

Reference lidiček z mého spolupracujícího týmu jsou zobrazeny pouze pro účely nahlédnutí na této stránce.  Díky, že to respektujete.

S přáním krásně prožitých dní

                     Hany