Dobroty života

O projektu

Jak zkrotit cholesterol

Informace, podpora a inspirace na jednom místě!

ANO

Existuje místo, kde se skrývá tajemství každodenního života. Můžeš tam nahlédnout ty, já i kdokoliv další a to kdykoliv a odkudkoliv na světě, kde je internet. Vítej v tomto projektu.

Proč tento projekt začal?

Moc dobře si pamatuju na všechny otázky, které se mi honily hlavou, když mi kdysi lékaři řekli: „Máte vysoký cholesterol.“. Nevěděla jsem, co udělat jako první. Co jíst a co vařit, jak se donutit k pravidelnému pohybu. Jak se nestresovat? Co teda vlastně můžu? Všechna doporučení pouze ukazovala na to, co NEMŮŽU, nebo bych neměla. Kde tedy najít informace o tom, co a jak tedy dělat?

Takhle ten projekt pokračuje

Trápilo mě, že nejsou jednoduché návody na jednom místě. Strávila jsem spoustu času vyhledáváním informací o vhodných potravinách, o spánku, pohybu a tak dále.

Lékaři léčí léky, ale o prevenci zdraví nebo o zlepšení naší kvality života se musíme postarat MY. To je víc než 100% pravidlo.

Proto jsem se nejprve začala sama vzdělávat v oblasti výživového poradenství. Začala jsem testovat všechno nejprve na sobě. Velkou výhodou pro mě je to, že moji nejbližší i přátelé se pohybují ve zdravotnictví. Setkávám se s odborníky v oboru a konzultuju odborné záležitosti, které jsem se rozhodla předávat prostřednictvím tohto projektu.

A takhle můj příběh končí, nebo začíná? 😀

Byla by škoda, nechat si veškeré nasbírané informace jen pro sebe. Proto jsem se rozhodla šířit nasbírané informace dál a podporovat všechny, kteří mají zájem o zlepšení svého zdraví a zkvalitnění života.

Navíc mě baví pozorovat, jak klienti pomocí jednoduchých klíčů odemykají zámky ke změnám a vstupují dveřmi do lepšího života uzdravení a pohody.

💕Podpora, inspirace a sdílení se odehrává zde na tomto webu prostřednictvím blogových článků, navštívit nás můžeš i ve facebookové uzavřené=bezpečné skupince tady.

Pamatuj, že informace zůstanou pouze informacemi pokud je nezměníš v akci.  Jdi do toho a přidej se k nám. 💕

S přáním krásně prožitých dní

                     Hany