Dobroty života

O projektu

Probuzení k životu

Každé ráno se probouzím.

ANO

Probouzím se a to je znamení, že ŽIJU. Většinou se probouzím s úsměvem na tváři, plná energie a radosti. Vím, že jsem na správné cestě, protože se každý den těším na nové výzvy a příležitosti.

Ze stínu do světla

Když se podívám do zrcadla, vidím odraz ženy, která se cítí naplněná a spokojená se svým životem. Každý okamžik je pro mě důkazem toho, že jsem schopná dosáhnout svých snů a naplňovat své poslání.

Boj s nevědomostí

Vzpomínám si na dobu, která byla přesným opakem toho, co zažívám dnes. Bylo to období šedivosti a věčně zatažené oblohy i přesto, že venku svítilo slunce. Cítila jsem se ztracená a dezorientovaná.

Odvaha udělat změnu 😀

Infarkt mě zastavil v běžném fungování a po propuštění domů mě nechal ponořenou do chaosu emocí a strachu. Každý den jsem se potýkala s frustrací a obavami ohledně mého zdraví a budoucnosti. Bylo to období, kdy jsem se musela vyrovnat se svou zranitelností a bojem s vlastními démony.

Cesta k transformaci

Zlomový okamžik přišel ve chvíli, kdy jsem se rozhodla udělat změnu. Začala jsem se věnovat sama sobě a své zdraví postavila na první místo. Bylo to jako probuzení ze zlého snu. Uvědomila jsem si, že musím udělat něco pro sebe, abych mohla ŽÍT šťastně a naplno. Tento zlomový moment mě motivoval k intenzivnímu studiu a hledání cest ke zlepšení mého zdravotního stavu. Začala jsem objevovat know-how a osvědčené postupy v oblasti zdravého životního stylu a prevence srdečních chorob, což mi nakonec umožnilo vybudovat projekt Dobroty života, který dnes pomáhá mnoha lidem překonat podobné výzvy jako jsem tehdy řešila já.

Společná cesta ke zdraví

Pro vás, kdo jste právě zjistili, že máte vysoký cholesterol a hledáte první kroky, jak s tímto zdravotním problémem naložit, jsem připravila e-book zdarma pod názvem 5 klíčů ke snížení cholesterolu.

První kroky k proměně

V tomto e-booku najdete praktické tipy, osvědčené postupy a jednoduché strategie, které vám umožní ZAČÍT zlepšovat své zdraví již DNES. Nemusíte ztrácet čas hledáním informací po internetu – všechny potřebné informace jsou přehledně seskupené na jednom místě. Takže pokud jste nedávno zjistili, že máte vysoký cholesterol a nevíte, co dělat dál, tento e-book je pro vás prvním krokem správným směrem.

Nemá smysl mít veškeré nasbírané informace jen pro sebe. Proto jsem se rozhodla sdílet své znalosti a podporovat všechny, kteří touží po zlepšení svého zdraví a životní kvality.

Vidím, jak klienti pomocí jednoduchých klíčů odemykají zámky k pozitivním změnám a vstupují dveřmi do lepšího života, plného uzdravení a pohody.

💕Podpora, inspirace a sdílení probíhá zde na tomto webu prostřednictvím blogových článků, tak i ve facebookové uzavřené skupině. Přidej se k nám a udělejme společně něco pro své zdraví a štěstí! 💕

S přáním krásně prožitých dní

                     Hany