Dobroty života

Medicinální houby

Životabudiče pro energetický život.

Co mě trápilo?

Už několik let mě netrápí opakující se záněty močového měchýře a astmatické záchvaty jsou taky ty tam.

Jednoho dne jsem se dostala do stavu, kdy se mi moje břicho nafukovalo snad  i po sklenici vody. Bylo to, tak obtěžující a nepříjemné, že jsem se rozhodla s tím něco udělat.

Kdo mě zná, tak ví, že pohyb mi opravdu v životě nechybí. Také ví, že mojí zálibou je zdravější přístup k životu. Radit v oblasti výživy ostatním umím, ale najednou jsem neuměla poradit sobě. Proto jsem začala zkoumat a narazila na tento kartáč plný bonusů a o ně se s vámi teď podělím.  

Exkluzivní výtažky z Reishi, cordycepsu a asijského kořene

Endurance = bylinný životabudič nejen pro sportovce

Obsahuje jednu z nejvzácnějších čínských hub Cordyceps, podporující fyzickou odolnost, imunitu, ledviny a plíce, plodnost, nebo třeba i snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Obsahuje je také čínskou houbu Reishi, která razantně zpomaluje stárnutí, detoxikuje, používá se jako prevence rakoviny, zlepšuje kognitivní funkce, snižuje krevní tlak, pomáhá při dýchacích problémech, podporuje imunitu, podporuje růst vlasů a projasňuje pleť. Proto se jí také říká houba nesmrtelnosti.

Obsahuje výtažky z adaptogenní byliny Rodiola, která napomáhá lépe zvládat stres.

Endurance - pojďme si o nich popovídat lidsky

Obrovskou výhodou je, že nemá žádné kontraindikace.

Pro mě je to přírodní „antibiotikum“ tzn. nasazuji ho okamžitě při nachlazení, pří náznacích zánětu močového měchýře , který jsem už neměla od roku 2020 a pravidelně ho nasazuji jako prevenci na alergie v únoru, kdy je třeba posílit vyčerpané tělo po zimě.

Občas ho strčím manželovi do kapsičky na kolo, třeba když jede 180 a víc km, aby ho v případě vyčerpání pěkně nakopnul a on odjel do místa určení 🙃

BONUSY

Jedinečného složení

♥ Plíce – astma, CHOPN, bronchitidy, kašel, zahleněnost, dušnost, alergie
♥ Ledviny- chronické selhání, snížená funkce, záněty, močové ústrojí
♥ Játra- cirhóza, hepatitida B,C
♥ Slabost a únava, hučení v uších, udržení bílých krvinek při chemoterapii, snižuje velikost  nádorů, reguluje hladinu cukru v krvi, stabilizuje srdeční tep, upravuje srdeční arytmii, používá se po mrtvici

Endurance využívá sílu povzbuzujících přísad a je vhodný pro všechny.

Zároveň má dodavatel skvělý zákaznický program pod názvem SDÍLEJ LÁSKU.

Každý zákazník dostane svůj promo kód a může darovat dalším lidem slevu na první nákup. Po první objednávce obdarovaného a splnění všech podmínek, získává slevu obdarovaný i ty.

Níže máte váš  PROMOKÓD NA SLEVU a s radostí ho můžete využít 🙂.

Plus se nabízí další možnost slev 5-15% podle počtu produktů, které si chcete koupit a dalších 5-15% dolů za loajalitu a další výhody. V eshopu probíhají každý měsíc nějaké promo akce. Je to super a  já si vždy vyberu, protože sortiment je hodně široký, od doplňků stravy, kolagen přes kosmetiku, až po netoxické věci na praní a mytí nádobí. Díky věrnostnímu programu se mi to velmi vyplatí a mám tak čisté, kvalitní a luxusní produkty za výhodnější ceny.

Jak se dá objednat?

BUĎ...

…přes odkaz PROMOKÓD níže. Díky promo kódu bude automaticky odečtena další sleva 10 € na první nákup. Video s návodem najdete níže.

NEBO...

…mi napište a já vám ráda pomůžu s objednávkou a ukážu, jak na eshopu využít lepší ceny, než jsou ty oficiální. Českou verzi eshopu máme dostupnou od srpna 2023.

Smích, energie, radost z pohybu a tak dále. Kdo by si to nepřál. Společně k produktu Endurance jsem zařadila do svého života i FIBER (vlákninu) . Tato jedinečná kombinace svými účinky vede nejen u mě, ale i u ostatních lidiček k celkové očistě střev a k výše zmíněné radosti.