Dobroty života

Share the love....

Mějte svoje zdraví a krásu na dosah!

Jsem nadšená, že Vás můžu přivítat na mém webu, kde se věnuji zdraví, kráse a celkovému zlepšení životního stylu. Mám pro Vás jedinečnou nabídku, která Vám pomůže zažít úžasný pocit z nákupu produktů pro prevenci zdraví a mnoho dalšího.

....sdílej lásku.

Nejspíše držíte v rukou odkaz na tuto stránku, kde se vám právě otevírá cesta k novému životnímu stylu. Pokud se čistý životní styl stává i vaší prioritou, hledáte produkty, které přinášejí nejen výsledky, ale také odpovídají jejich hodnotám, pak jste tu správně a já vám představím jednoduchý a snadný způsob k čistému životnímu stylu, jak sdílet lásku a získat za nákupy i kumulativní odměny.

Jdeme na to?

Jsem nadšená z toho, že můžu pomáhat lidem v péči o své zdraví, stejně jako o to své. Svým přístupem ukazuju, jak se starat o své tělo tak, abychom se v něm cítili krásně a energeticky.

Zároveň sdílím osvědčené způsoby, jak úspěšně budovat svou přítomnost na sociálních sítích, a to bez nutnosti spamování, používání laciných inzerátů nebo obtěžování náhodných kontaktů.

Pokud máš zájem o to, jak ti mohu pomoci a jak můžeme spolupracovat, ráda ti to detailně vysvětlím v následujících řádcích.

Stačí sdílet svůj doporučující kód s neomezeným počtem přátel. Když váš přítel použije váš kód při prvním nákupu, ušetříte 10 EUR a získáte kredit za doporučení ve stejné hodnotě. A to ještě není vše! Pokud se váš přítel připojí jako VIP s minimálním předplatným 99 EUR, získáte opakovaný nákupní kredit ve výši 10 EUR za každý měsíc, kdy si udržíte minimální VIP status.

A co je nejlepší, váš nákupní kredit 10 EUR se automaticky uplatní na váš účet, jakmile váš příznivec uplatní váš kód při první nabídce. 

Už vás někdo odměnil za nákup rohlíků?

Ne? Tady je odměňování na denním pořádku a i proto se mi moc systém odměňování tohoto výrobce líbí.

Noví zákazníci mají možnost získat až 100 € v nákupních kreditech. Prvních 5 osob, které použijí Váš odkaz „Share the Love“ a nakoupí přes něj, ušetří 20 € na prvním nákupu a za každý takto uplatněný slevový kód získáte i vy 20 € zpět v nákupních kreditech – až do celkové výše 100 €.

PLUS každý zákazník, který má vytvořený svůj účet, obdrží každých 6 měsíců na základě data výročí založení svého Modere účtu dárek v podobě slevy 25 €!

Život je opravdu jednoduchý,
ale my trváme na tom,
aby byl komplikovaný.“

Inspirace nejen z přírody

Stala jsem se zákazníkem společnosti Modere a užívám si ještě víc než světově uznávané produkty s čistým složením. Proto i vás srdečně zvu, abyste se stali také VIP zákazníkem. I vy si můžete užívat všech výhod na maximum.