Dobroty života

AXIS PHYTOREDS

10 superpotravin pro podporu zdraví a stravy.

Co mě trápilo

Pít v zimním období jenom čistou vodu.

Ano je to tak. Pít v zimě jen čistou vodu, sem tam čaj pro mě byla opravdu nuda. Hledala jsem nějaké alternativy, jak si pitný režim trochu zpříjemnit a zpestřit.

To, že jsem narazila na Phytoreds, díky kterému si moje tělo dopřává 10 superpotravin, mě nenechalo dlouho přemýšlet a okamžitě jsem vyzkoušela.🍎

PODPORA ZDRAVÍ A STRAVY

Nápoj plný superpotravin

Proč je PHYTOREDS víc než superpotravina?

Složky ve vědecky podložených PhytoReds jsou koncentrované a formulované tak, aby byly vysoce biologicky dostupné a bioaktivní. To znamená, že všech 10 složek může být vstřebáno a aktivně využíváno tělem.

Co Phytoreds obsahuje?

10 vysoce biologicky dostupných a bioaktivních složek včetně 7 lahodných bobulí ovoce a 3 pečlivě vybraných druhů zeleniny, která zahrnuje řepu, mrkev a rajčata.

Účinné složky

Resverarol přispívá k normální činnosti srdce a cévní soustavy. Kyselina ellagová má protinádorové a antioxidační vlastnosti. Obě složky se hojně vyskytující v hroznech, borůvkách, jahodách, malinách a granátovém jablku. Všechny tyto druhy ovoce jsou zastoupeny v tomto mňam mňam ve vodě rozpustném nápoji.

Zajímavosti o Phytoreds

 • vhodný pro vegany a vegetariány
 • obsahuje sušené ovoce a zeleninu 
 • je bez lepkový
 • je bez mléka
 • není GMO
 • obsahuje 0,5 g cukru na porci

Výhody Phytoreds

Jedinečného komplexu

 • Podporuje celkové zdraví.
 • Podporuje vyváženou stravu.
 • Poskytuje 10 vysoce biologicky dostupných a bioaktivních druhů ovoce a zeleniny.
 • Zvyšuje denní příjem ovoce a zeleniny.
 • Univerzální a snadno se přidává do vaší stravy.

Jak mi PHYTOREDS pomáhá s prevencí zdraví?

Účinná receptura obsahuje acai, granátové jablko a borůvky a je vegetariánská, bez mléčných výrobků a bez lepku. Tím ale výhody nekončí.

Svou celkovou pohodu můžete optimalizovat doplněním stravy s rostlinným Modere Axis™ PhytoReds, protože každá složka je koncentrovaná a formulovaná tak, aby byla vysoce biologicky dostupná a bioaktivní.

♥ Podporuje celkové zdraví.
♥ Podporuje vyváženou stravu.
♥ Poskytuje 10 vysoce biologicky dostupných a bioaktivních druhů ovoce a zeleniny.
♥ Zvyšuje denní příjem ovoce a zeleniny.
♥ Univerzální a snadno se přidává do stravy.

  … a dalo by se pokračovat dál 😃

Jak se může Phytoreds používat?

Může se smíchat s džusem nebo zamíchat do smoothies, instantních ovesných vloček nebo kaší. Může být smíchán s jinými produkty z řady Modere Axis™. Můžete smíchat jenom s vodou a vychutnat si tak jeho přírodní chuť.

Zároveň má dodavatel skvělý zákaznický program pod názvem SDÍLEJ LÁSKU.

Každý zákazník dostane svůj promo kód a může darovat dalším lidem slevu na první nákup. Po první objednávce obdarovaného a splnění všech podmínek, získává slevu obdarovaný i ty.

Níže máte váš  PROMOKÓD NA SLEVU a s radostí ho můžete využít 🙂.

Plus se nabízí další možnost slev 5-15% podle počtu produktů, které si chcete koupit a dalších 5-15% dolů za loajalitu a další výhody. V eshopu probíhají každý měsíc nějaké promo akce. Je to super a  já si vždy vyberu, protože sortiment je hodně široký, od doplňků stravy, kolagen přes kosmetiku, až po netoxické věci na praní a mytí nádobí. Díky věrnostnímu programu se mi to velmi vyplatí a mám tak čisté, kvalitní a luxusní produkty za výhodnější ceny.

Jak se dá objednat?

BUĎ...

…přes odkaz PROMOKÓD níže. Díky promo kódu bude automaticky odečtena další sleva 10 € na první nákup. Video s návodem najdete níže.

NEBO...

…mi napište a já vám ráda pomůžu s objednávkou a ukážu, jak na eshopu využít lepší ceny, než jsou ty oficiální. Českou verzi eshopu máme dostupnou od srpna 2023.

Smích, energie, radost z pohybu a tak dále. Kdo by si to nepřál. Společně s Phytoreds jsem zařadila do svého života i TREBIOTIKA. Jedinečnou kombinaci a tzv. kartáč střev, který svými účinky vede nejen u mě, ale i u ostatních lidiček.