Dobroty života

TREBIOTIKA

Zdravá střeva, zdravý život.

Co mě trápilo?

Dneska už si prozpěvuju a jsem fakt šťastná, že jsem na tento kartáč narazila. Opravdu by byl hřích vám o něm nic neříct.

Jednoho dne jsem se dostala do stavu, kdy se mi moje břicho nafukovalo snad  i po sklenici vody. Bylo to, tak obtěžující a nepříjemné, že jsem se rozhodla s tím něco udělat.

Kdo mě zná, tak ví, že pohyb mi opravdu v životě nechybí. Také ví, že mojí zálibou je zdravější přístup k životu. Radit v oblasti výživy ostatním umím, ale najednou jsem neuměla poradit sobě. Proto jsem začala zkoumat a narazila na tento kartáč plný bonusů a o ně se s vámi teď podělím.  

Exkluzivní Microbiome Matrix™ 

Střevní mikrobiom = brána ke zdraví

Špičková věda o nutraceuticích, která přesahuje zdraví střev s technologií Microbiome Matrix™ 3 v 1 se třemi klíčovými faktory je dokonalým pomocníkem v péči o zdravou střevní mikroflóru. Prebiotikum GOS pomáhá prospěšným střevním bakteriím osídlit se rychleji a s větší hustotou probiotický komplex NeuroFlora™ poskytuje 3 vědecky vybrané kmeny bakterií odolných vůči kyselinám, které prokazatelně podporují správnou funkci mikrobiomu, imunitní zdraví a zdraví mozku a kognitivních funkcí.

EpiCor® GI+ – celozrnná fermentovaná složka podporuje zdravou výstelku střev pro optimální vstřebání mikroživin a celkovou pohodu.

Axis TreBiotic využívá inovativní systém dodávání perliček a není potřeba polykat žádné pilulky. 

Jedinečný komplex prebiotik, probiotik a postbiotik v jednom..

Trebiotika - pojďme si o nich popovídat lidsky

Obsahuje výkonnou kombinaci 3 přátelských kmenů bakterií.

V trávicím traktu se daří biologicky odolným bakteriím.

Poskytuje zdroj potravy pro přátelské bakterie.

Bez GMO, vegetariánské, keto-friendly a bez lepku, obsahuje laktózu.

BONUSY

Jedinečného komplexu

♥ Prebiotikum GOS pomáhá prospěšným střevním bakteriím osídlit se rychleji a s větší hustotou.
♥ Axis TreBiotic využívá inovativní systém dodávání perliček a není potřeba spolknout žádné pilulky.
♥ EpiCor® GI+ – celozrnná fermentovaná složka podporuje zdravou výstelku střev pro optimální vstřebání mikroživin a celkovou pohodu.
♥ Jedinečný komplex prebiotik, probiotik a postbiotik v jednom.

Probiotický komplex NeuroFlora™ poskytuje 3 vědecky vybrané kmeny bakterií odolných vůči kyselinám, které prokazatelně podporují správnou funkci mikrobiomu, imunitní zdraví a zdraví mozku a kognitivních funkcí.

AXIS™ TREBIOTIC

Zdravá střevní mikroflóra

se nám odvděčí

Střeva jsou hlavním orgánem imunitního systému, zajišťují absorpci vitamínů, minerálů a živin, brání prosakování toxinů do krve a produkují hormony a zajišťují hormonální balanc.

♥ Lepší zažívání
♥ Silnější imunita
♥ Lepší nálada
♥ Větší energie
♥ Minimalizace zánětů v těle
♥ Hormonální rovnováha
♥ Zmizení vyrážek a kožních potíží.
♥ Zvýšená vstřebatelnost výživových doplňků.
♥ Stabilizovaná hladinou cholesterolu.

    … a dalo by se pokračovat dál 😃

Jak mi TREBIOTIC pomáhá?

Nejen, že se mi střeva aktivně rozpohybovala, ale hlavně a především celé nadýmání se ztratilo někam do neznáma. Navíc jsem získala mnohem více energie a ještě se mi zlepšila pleť. Protože zmizela zánětlivá ložiska v podkoží v oblasti tváří a čela. Fakt mě moc baví jejich užívání, protože jsou v podobě křupavých mikroperliček, které si sypu na jakoukoliv snídani a každý den si tak trochu hraju a projevuju svoji kreativitu. Je to lepší než polykat pilule. 🙏 Abych zvýšila účinky Trebiotik, zařadila jsem do stravy více vlákniny a užívám i doplňky, které dodávají tělu rozmanité druhy vlákniny a fytoživin, protože vláknina je nezbytná jako potrava pro ty prospěšné kmeny bakterií v našich střevech. Níže se můžete podívat JAK si s kartáčem svých střev hraju.

Smích, energie, radost z pohybu a tak dále. Kdo by si to nepřál. Společně k produktu Trebiotic jsem zařadila do svého života i FIBER (vlákninu) . Tato jedinečná kombinace svými účinky vede nejen u mě, ale i u ostatních lidiček k celkové očistě střev a k výše zmíněné radosti.

Zároveň má dodavatel skvělý zákaznický program pod názvem SDÍLEJ LÁSKU.

Každý zákazník dostane svůj promo kód a může darovat dalším lidem slevu na první nákup. Po první objednávce obdarovaného a splnění všech podmínek, získává slevu obdarovaný i ty.

Níže máte váš  PROMOKÓD NA SLEVU a s radostí ho můžete využít 🙂.

Plus se nabízí další možnost slev 5-15% podle počtu produktů, které si chcete koupit a dalších 5-15% dolů za loajalitu a další výhody. V eshopu probíhají každý měsíc nějaké promo akce. Je to super a  já si vždy vyberu, protože sortiment je hodně široký, od doplňků stravy, kolagen přes kosmetiku, až po netoxické věci na praní a mytí nádobí. Díky věrnostnímu programu se mi to velmi vyplatí a mám tak čisté, kvalitní a luxusní produkty za výhodnější ceny.

Jak se dá objednat?

BUĎ...

…přes odkaz PROMOKÓD níže. Díky promo kódu bude automaticky odečtena další sleva 10 € na první nákup. Video s návodem najdete níže.

NEBO...

…mi napište a já vám ráda pomůžu s objednávkou a ukážu, jak na eshopu využít lepší ceny, než jsou ty oficiální. Českou verzi eshopu máme dostupnou od srpna 2023.