Dobroty života

AXIS PHYTOGREENS

Pravá výživová bomba

Podporuju vyváženou stravu

Tyto „Zelené potraviny“ obsahují některé z nejúčinnějších druhů zeleniny na světě, což je činí více než jen superpotravinou.

PhytoGreens dodává 9 vysoce biologicky dostupných a koncentrovaných bioaktivních složek, které jsou prospěšné pro naše těla. V jeho složení najdete mořskou i listovou zeleninu spolu s vybranými druhy ovoce a zeleniny. 

A co je na tom nejlepší? Naše účinná receptura je bez GMO, vegetariánská a bez mléčných výrobků, což z něj činí skvělou volbu pro všechny, kteří chtějí posílit svou výživu a žít zdravě.

Takže neváhejte a dejte svému tělu tu nejlepší podporu – PhytoGreens vám pomůže dosáhnout vyvážené stravy a poskytne vám potřebné živiny pro plnohodnotný a energický život! 🌿🥦🍎

Exkluzivní AXIS phytoGREENS 

Pestrá strava = brána ke zdraví

Pestrá strava je dobrá rada, ale jak zajistit, že potraviny nebo doplňky, které konzumujeme, skutečně poskytují potřebné nutriční výhody? 

Axis™ PhytoGreens je speciálně formulovaný tak, aby poskytoval vysoce biologicky dostupné a bioaktivní složky. Co to vlastně znamená? No, jednoduše řečeno, že tělo dokáže využít všech 9 koncentrovaných složek obsažených v PhytoGreens a umí je absorbovat tak, aby aktivně podpořily naše zdraví a vyváženou stravu.

Tento skvělý produkt na rostlinné bázi se snadno smíchá s vodou, džusem, smoothies nebo jinými nápoji, což ho dělá pohodlným pro každodenní použití.

Stačí ho začlenit do vašeho kompletního režimu Modere Axis™ spolu s TreBiotic a PhytoReds. Kombinací těchto tří produktů synergicky podpoříte přátelské bakterie ve vašich střevech, které převezmou kontrolu nad vaším celkovým zdravím a blahobytem.

Phytogreens - pojďme si o nich popovídat

Každá složka v rostlinném  Axis™ Phytos prochází přísným testováním, aby byla zajištěna kvalita a účinnost. Výsledkem je čisté složení, které nabízí kompletní výhody fytonutrientů.

Potraviny, extrakty a další živiny obsažené v PhytoGreens, sklizené z nejúrodnějších oblastí po celém světě, podporují následující výhody:

OPTIMALIZUJE A PODPORUJE

• Alkalitu • Energii • Zdravé trávení • Vyvážený mikrobiom • Zdravou stravu • Imunitní systém

Klíčové ingredience

Jedinečného komplexu

♥ Ječmen
♥ Lněné semínko
♥ Spirulina
♥ Chlorella
♥ Borůvky
♥ Mrkev

Použití: Smíchejte 1 vrchovatou lžičku (4 g) ve 200 ml vody nebo džusu jednou až třikrát za den před jídlem.

Jak mi PHYTOGREENS pomáhá nejen s cholesterolem?

Mladý ječmen je plný rozpustné dietní vlákniny, která jako taneční mistr zrychluje metabolismus tuků v našem těle. A to ještě není všechno! S takovým nadšením tancuje i s naším trávicím systémem a pomáhá mu odstranit všechny zbytky potravy. A nejen to, ječmen umí snížit i hladinu cholesterolu.

Spirulina, ta malá zelená řasa, kouzelnice, která pomáhá vyčistit naše játra a ledviny od nepotřebných látek.

Ta malá, ale mocná lněná semínka v sobě skrývají úžasné vlastnosti pro naše zdraví. Tyto drobné kuličky jsou jako superhrdinové pro srdce, mozek a střeva! Když se jim podíváte do očí, povídají vám: „Jsme zdrojem omega-3 mastných kyselin, což je přesně to, co vaše srdce potřebuje pro správný rytmus a regulaci cholesterolu v krvi!

Chlorella je mistrem detoxikace. Pomáhá při zbavování toxických látek, které se nahromadily ve vašem těle a podporuje vaše játra při čištění.

Borůvky mají v sobě skrytou moc pro vaše srdce. Díky svému obsahu flavonoidů a anthokyanů podporují zdravé cévy a pomáhají snižovat riziko srdečních onemocnění. Jsou bohaté na antioxidanty, vitamíny, vlákninu a jejich konzumace borůvek může podpořit kognitivní funkce a paměť.

Mrkev obsahuje důležité minerály, jako je vápník a draslík, které pomáhají udržovat vaše kosti pevné a zdravé. Je bohatá na betakaroten, což je přesně to, co vaše oči a kůže potřebují pro správnou funkci a zářivý vzhled.

Zároveň má firma skvělý zákaznický program SDÍLEJ LÁSKU.

Každý zákazník dostane svůj promo kód a může darovat dalším lidem slevu na první nákup.

Níže máte ode mě  PROMOKÓD NA SLEVU a s radostí ho můžete využít 🙂.

Plus se nabízí další možnost slev 5-15% podle počtu věcí, které si chcete koupit a další výhody. V eshopu probíhají každý měsíc nějaké promo akce. Je to super a  já si vždy vyberu, protože ten sortiment je hodně široký, od těch doplňků stravy a kolagen přes kosmetiku po netoxické věci na praní a mytí nádobí a díky věrnostnímu programu se to pak velmi vyplatí a každý člověk má čisté, kvalitní a luxusní produkty za výhodnější ceny.

Jak se dá objednat?

BUĎ

Přes odkaz PROMOKÓD viz. níže, kde je i video návod. Díky promo kódu bude automaticky odečtena další sleva 10 € na první nákup. Video s návodem najdete také níže.

NEBO

Mi napište viz.níže a pomůžu s objednávkou a ukážu, jak na eshopu využít lepší ceny, než jsou ty oficiální. Plně česká verze eshopu je již dostupná od 1. 8. 2023.

Smích, energie, radost z pohybu a tak dále. Kdo by si to nepřál. Společně s Phytogreens jsem zařadila do svého života i TREBIOTIKA. Jedinečnou kombinaci a tzv. kartáč střev, který svými účinky vede nejen u mě, ale i u ostatních lidiček.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.