Dobroty života

TRIM

Revoluční produkt pro redukci tukových buněk

Co mě trápí?

Kdo mě zná, tak ví, že bourám tuky kudy chodím. Jsem šťastná, že jsem na tohoto bourače narazila. Opravdu by byl hřích vám o něm nic neříct.

Snažím se snižovat hladinu cholesterolu při každém kroku svého života a tohoto pomocníka jsem si prověřila jak na „vlastní kůži“ tak i laboratorně.

Pokud toužíte po ztrátě pár centimetrů, vím, že cesta k cíli může být náročná.

Nezoufejte! Jsem tu, abych vám pomohla na vaší cestě ke snížení cholesterolu i pár kil. A co je naše tajemství? TRIM!

patentovaný výrobní proces Bio-Optimized™

TRIM = redukce hmotnosti a tuků

Pokud toužíme po snížení hladiny cholesterolu v krvi a po ztrátě pár centimetrů, není tajemstvím, že vyvážená strava a pravidelné cvičení hrají klíčovou roli v proměně našeho těla. Vedle správné stravy a cvičení můžeme také hledat doplňky stravy, které nám pomohou dosáhnout našich cílů. Ale mnoho lidí přehlíží jednu klíčovou složku: kolagen.

Pravděpodobně víte, že kolagen je nabízen pro zdraví kloubů a mladší vzhled pokožky, ale kolagen také hraje významnou roli při podpoře zdravého řízení hmotnosti. Na této stránce prozkoumáme méně známé výhody kolagenu a to, jak může pomoci podpořit zdravý poměr tuku a svalů pro štíhlejší a zpevněné tělo.

Co má kolagen společného se ztrátou tuku?

Taky máte pocit, že nevíte, jak kolagen přispívá k procesu hubnutí?

Projdeme si tedy 4 hlavní funkce kolagenu a jeho vztah ke složení těla:

Kolagen pomáhá podporovat metabolismus a růst svalů

Kolagen je klíčový protein, který poskytuje strukturální podporu svalům. Přidáním biologicky dostupného kolagenu do naší stravy můžeme podpořit růst svalů a zlepšit svalový tonus. To má další výhodu v podobě zrychleného metabolismu, protože svalové buňky spalují více kalorií než tukové buňky. Tím, že kolagen podporuje růst svalů, přispívá k efektivnějšímu spalování tuku, což vede k celkovému snížení hmotnosti.

Kolagen podporuje výkon při cvičení a zdraví kloubů

Při snižování tělesného tuku je klíčové zachovat čistou tělesnou hmotu, což zahrnuje svalovou, kostní a orgánovou tkáň. Kolagen hraje důležitou roli v udržování této čisté svalové hmoty tím, že poskytuje nezbytné aminokyseliny pro syntézu svalových bílkovin a chrání svalovou tkáň před rozkladem. Tím, že zachovává čistou tělesnou hmotu, kolagen pomáhá zajistit, že ztráta centimetrů nastává především z tukových zásob, nikoli ze svalové tkáně.

Kolagen pomáhá podporovat metabolismus a růst svalů

Kolagen je klíčový pro udržení zdravých kloubů a podporu výkonu při cvičení – to jsou základní pilíře každého úspěšného programu hubnutí. Poskytuje potřebnou strukturu vazů, šlach a chrupavek, zvyšuje jejich pevnost a pružnost. Díky podpoře zdraví kloubů nám kolagen umožňuje pohodlněji se zapojovat do fyzických aktivit a minimalizuje riziko zranění, což nám pomáhá dodržovat cvičební plán a maximalizovat spalování tuků.

Kolagen zlepšuje elasticitu pokožky

Když hubneme, často se setkáváme s tím, že se naše kůže stává méně napnutou, což může vést ke vzhledově volné nebo ochablé pokožce. Výběrem správného kolagenového doplňku si můžeme pomoci podpořit elasticitu, pevnost a hydrataci pokožky. Tím minimalizujeme vzhled uvolněné kůže během hubnutí a pomáháme udržovat si pevný a tónovaný vzhled. Já osobně si kromě tekutého kolagenu pomáhám ještě kolagenovou pěnou.

Proč začlenit kolagen do našeho režimu hubnutí?

Jako součást vyvážené stravy je důležité zahrnout potraviny, které podporují tvorbu kolagenu, jako je vitamín C, zinek a antioxidanty. Tyto látky jsou klíčové pro podporu vlastní produkce kolagenu v těle. Nicméně, konzumace doplňkového kolagenu může být složitější. Většina potravin a doplňků stravy bohatých na kolagen obsahuje molekuly tohoto proteinu, které jsou příliš velké na to, aby byly tělem vstřebány, a tak se tráví jako jakýkoli jiný protein například i ten z našeho domácího vývaru.

Liquid BioCell® kolagen představuje odlišný přístup. Prochází patentovaným výrobním procesem Bio-Optimized™, který produkuje mikromolekuly kolagenu, jež jsou pro tělo snadno vstřebatelné. Tato technologie zaručuje vysokou biologickou dostupnost, což znamená, že kolagen může být efektivně využit. Liquid BioCell není pouhým kolagenem, ale jednozdrojovou matricí obsahující kolagen typu II, kyselinu hyaluronovou a chondroitin sulfát, což je kombinace, která napodobuje lidskou kloubní chrupavku.

Kyselina hyaluronová a chondroitin sulfát poskytují dodatečnou podporu pro klouby, svaly, pokožku a výkon při cvičení. Tato technologie Collagen/HA Matrix® je vícepatentovaná a zaručuje vám, že budete mít k dispozici několik možností, které vám pomohou dosáhnout vašich zdravotních cílů. Pokud však toužíte po celkové proměně těla a snížení hmotnosti do středoškolských džín, existuje jednoznačná volba – vědecky ověřený kolagenový vzorec, který si rozhodně nechcete nechat ujít.

Trim-oceněný produkt pro regulaci hmotnosti

Trim je prvním produktem na světě, který kombinuje CLA (konjugovanou kyselinu linolovou) s technologií Collagen/HA Matrix® – bio-optimalizovanou kolagenovou matici v Liquid BioCell. Užívaní pouhé jedné polévkové lžíce denně pomáhá inhibovat ukládání tukových buněk a snižuje tvorbu nových tukových buněk, díky vědecky prozkoumaným přínosům CLA na metabolismus tuků.

Výhody ještě nekončí

BONUSY

Jedinečného komplexu

  • Podporuje metabolismu tuků
  • Zabraňuje ukládání buněčného tuku
  • Podporuje redukci tukových buněk
  • Zlepšuje svalový tonus
  • Obnovuje pleť
  • Podporuje kondici kloubů, svalů a pojivové tkáně
  • Podporuje zdravé vlasy, nehty, dásně a oči
  • Bez cukru
  • Bez lepku

Zapojení technologie Collagen/HA Matrix do vašeho programu spalování tuků může být klíčovým faktorem při dosahování vašich cílů transformace těla. Trim obsahuje tyto bio-optimalizované mikromolekuly kolagenu, kyseliny hyaluronové a chondroitin sulfátu, které podporují budování svalů, udržení svalové hmoty, zdraví kloubů a zlepšení elasticity pokožky. Trim vám v kombinaci s vyváženou stravou a cvičením pomůže optimalizovat cestu k hubnutí, což vede ke zdravějšímu a energičtějšímu životnímu stylu!

Stačí si jen vybrat příchuť. U mě vede TRIM čokoláda.

Vanilka

¹ Kyselina linolová přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Příznivého účinku je dosaženo při denním příjmu 10 g CLA.

Balení obsahuje 30 denních dávek.

Čokoláda

Mango

¹ Kyselina linolová přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Příznivého účinku je dosaženo při denním příjmu 10 g CLA.

Balení obsahuje 30 denních dávek.

Zároveň má dodavatel skvělý zákaznický program pod názvem SDÍLEJ LÁSKU.

Každý zákazník dostane svůj promo kód a může darovat dalším lidem slevu na první nákup. Po první objednávce obdarovaného a splnění všech podmínek, získává slevu obdarovaný i ty.

Níže máte váš  PROMOKÓD NA SLEVU a s radostí ho můžete využít 🙂.

Plus se nabízí další možnost slev 5-15% podle počtu produktů, které si chcete koupit a dalších 5-15% dolů za loajalitu a další výhody. V eshopu probíhají každý měsíc nějaké promo akce. Je to super a  já si vždy vyberu, protože sortiment je hodně široký, od doplňků stravy, kolagen přes kosmetiku, až po netoxické věci na praní a mytí nádobí. Díky věrnostnímu programu se mi to velmi vyplatí a mám tak čisté, kvalitní a luxusní produkty za výhodnější ceny.

Jak se dá objednat?

BUĎ...

…přes odkaz PROMOKÓD níže nebo jakákoliv tlačítka na této stránce. Díky tomu budete mít automaticky odečtenou slevu 10 € na první nákup. Video s návodem najdete níže.

NEBO...

…mi napište a já vám ráda pomůžu s objednávkou a ukážu, jak na eshopu využít lepší ceny, než jsou ty oficiální. Českou verzi eshopu máme dostupnou od srpna 2023.

Smích, energie, radost z pohybu a tak dále. Kdo by si to nepřál. Trim můžete koupit jako komplexní balíček pro transformaci těla. Této jedinečné kombinaci říkám Bourej Tuky Systematicky a svými účinky vede nejen u mě, ale i u ostatních k celkové redukci nejen hmotnosti, ale i snížení hladiny cholesterolu.

S přáním krásně prožitých dní

Hany