Dobroty života

Letní příprava imunity

🌟 Připravte svou rodinu na zdravý start školního roku už v srpnu! 📚🏫

Víte, co je lepší než šťastná rodina? Rodina, která je šťastná i zdravá! A právě teď, když se blíží začátek nového školního roku, je ten nejlepší čas na posílení imunity celé vaší rodiny. Představte si, že vaši děti budou plní energie, ať už na sportovní aktivity, učení nebo hravou zábavu se spolužáky. A co je nejdůležitější – budou mít imunitní systém připravený na nové výzvy.

A příběh " opakující rýmičky, kašílku a nemoci s příchodem nového školního roku může pokračovat " , ale úplně jinak než jste zvyklí...... může pokračovat lépe....

🥦 Zdravá strava jako základ

První krok k posílení imunity začíná na talíři. Jíst pestrou stravu plnou vitamínů a minerálů je základem silného imunitního systému. Ovoce, zelenina, celozrnné produkty a kvalitní bílkoviny dodávají tělu potřebné živiny. Začněte den zdravou snídaní, jako je ovesná kaše s čerstvými plody a sklenicí pomerančového džusu. Mějte vždy po ruce zdravé svačinky, které vaše děti zbožňují – třeba kousky ovoce nebo celozrnný sendvič s libovou šunkou.

Nemají vaše děti rády ovesné kaše? Co třeba smoothie plné ovoce a jogurtu? Stačí smíchat oblíbené ovoce s bílým jogurtem, přidat trochu medu nebo skořice pro chuť a ozdobit oříšky, semínky a čerstvým ovocem. Tato snídaně je nejen lahodná, ale také plná živin a vitamínů pro zdravý začátek dne. 

Občas se mi stane, že zapomenu koupit čerstvé ovoce. To ovšem nevadí, protože mám po ruce naše pomocníky >>> Phytoreds <<< nebo >>> Phytogreens <<<. Stačí si jen vybrat. Buď si dopřát červené potraviny nebo si pochutnat na těch zelených. Joooo, štěstí přeje připraveným. 

JAK pokračovat?

🏋️‍♀️ Rozpohybujte děti i sebe každý den

Fyzická aktivita je dalším klíčem k silné imunitě. Pohyb podporuje cirkulaci krve a lymfatického systému, který je zodpovědný za odstraňování toxinů z těla. Ať už to bude procházka, jízda na kole nebo sportování ve skupině, všechny tyto aktivity posílí vaši rodinu nejen fyzicky, ale i mentálně.

Srpnové prázdniny jsou vzácnou příležitostí k naplnění chvilek nezapomenutelnými zážitky venku. Když slunce září a příroda kvete, není nic krásnějšího, než strávit co nejvíce času venku. Využijte prázdninových dní k dobrodružstvím v přírodě, piknikům v trávě, plavbám na jezeře nebo procházkám lesem. Děti mohou objevovat nová místa, hrát si na čerstvém vzduchu a společně můžete tvořit nezapomenutelné vzpomínky, které budou v srdci nosit po celý školní rok. Nejenže posílíte své fyzické zdraví, ale také upevníte rodinné pouto a získáte nový náhled na krásy světa kolem nás. Takže vyrazte ven a vychutnejte si to do posledního slunečního paprsku!

"MŮŽU VŠE, CO SI PŘEJU"

💤 Kvalitní spánek jako lék

Nezapomínat na dostatek spánku je jeden z klíčů imunity! Během noci se naše těla regenerují a imunitní systém získává novou energii. Stanovit si pravidelný spánkový režim, který zároveň dodržíme i o víkendech je také důležitý. Ujistěte se, že vaše děti mají večer klidnou rutinu před spaním, například čtení knihy nebo relaxační hru. Čtete vašim dětem nebo si i vy čtete?

🌱 Podpora z přírody

A teď to nejdůležitější! Chceme-li posílit imunitu své rodiny ještě více, můžeme využít sílu přírodních doplňků.  >>> Noni a Aloe <<<  jsou dva úžasné přírodní suplementy, které naší rodině pomáhají zůstat zdraví. Noni obsahuje mnoho antioxidantů a podporuje celkovou vitalitu těla. Aloe zase má pozitivní vliv na zažívání a detoxikaci.

🍏 Závěr s úsměvem

Představte si, že se vaše rodina bude těšit na školu a nové výzvy s úsměvem. Díky zdravé stravě, pohybu, dostatečnému spánku a podpoře z přírody máte recept na šťastné a silné tělo. Ať už je to první den školy nebo každý další den, vaše rodina bude připravená na nové dobrodružství.

Takže jděte do toho s radostí a nadšením! Ať vám nový školní rok přinese spoustu úspěchů, radosti a především zdraví. Vaše rodina si to zaslouží! 🌈🌻

S přáním krásně prožitých dní

                Hany